100 stk Hvidvinsglas - 31 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel.
108 stk Amalie Middagstallerkener Ø 24 cm
2 stk. Vogn / Maskin Hjul med 400/60-22,5 dæk og 8 huls fælge
Smuk Juletræ halskæde 18K forgyldt 304 Stainless.
Lysskilte, 2 små og et stort.
Bemærk, at har både støtteben i den ene ende og dozerblad i den anden end Caterpillar M316 D - 18 ton
BUDT 319000,- DKK
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige modeller. 2 kasser af Epoca Knit ECT350 af 5,069 m2. 1 kasse af Contra ECT350 af 5,069 m2. Total 3 kasser og ca. 15,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Rokoko dragkiste af guldstafferet nøddetræ, front med fire skuffer, beslag og håndtag af bronze, cabriole ben. 18. årh. H. 122. B. 123. D. 70.
338 bøtter vådservietter for hænder og overflader, Wet Wipe á 80 stk. (ubrugt)
God kompressor. Skal have et nyt næsehjul på traileren (en mindre ting). Doosan 7/73-10/53 - 7 m³/min - 6,9/10,3 Bar - Video !
BUDT 65000,- DKK
Christian Berthelsen (f. Føhr 1839, d. København 1909) Badehuse på en mole en sommerdag. Sign. monogram. Olie på lærred. 68×121.
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 32 dele.