140 stk Amalie Kagetallerkener Ø 17 cm
Breitling Chronomat af 18 kt. guld og stål, Ref. 81.950. Mekanisk kronograf værk med automatisk optræk og datovisning. Sort alligatorpræget læderrem med foldespænde af stål. Ø 39 mm. 1990'erne. Breitling æske medfølger.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1399kr , ubrugt
3 stk. høje reoler uden indhold. H 215 B 90 cm.
Nederlandsk maler, 18. årh. Opstilling med pragtbuket omsværmet af insekter. Usigneret. Olie på lærred. 63,5×50,5. Uindrammet.
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med tre old-cut diamanter flankeret af seks mindre old-cut diamanter på i alt ca. 2.80 ct. Farve: G-J. Klarhed: VS-P. B. 10 mm. Str. 56.
200 æsker DIY sommerfugle
God størrelse gravemaskine med mange skovle. Meget få timer. Centralsmørring og tilt på gravearmen. Sany SY18C-Cab - Minigravemaskine / mini excavator 1,9 ton - Video!
BUDT 109000,- DKK
Har kun arbejdet 452 time Kramer 5050 - Vægt / weight 5 ton - Only 460 hours
BUDT 181000,- DKK
Ca. 69 stk. polo T-shirts i str. 29 stk. M - 24 stk. L - 11 stk. XXL - 5 stk. XXXL (ubrugt)
Danmark. 1851–1863. Godt lot skillingsmærker på plancher. Bl.a. incl. 26 stk. 4 RBS, en del brune 4 skillinger og ét stk. 16 sk. stukken kant [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6780 Skærbæk. 4 stk. piber af ældre dato. Den længste måler ca. 60 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI