Nederlandsk maler, 18. årh.

Lukker 25/11-2024 19:58:00

Nederlandsk maler, 18. årh. Opstilling med pragtbuket omsværmet af insekter. Usigneret. Olie på lærred. 63,5×50,5. Uindrammet.