96 stk Alice Kopper
WM Meyer, Boogietrailer med fladt lad ingen sider, B 200 cm L 600 cm, T 2600 kg L 1800 kg, årg. 2006, tidl. Reg. Nr. MV 9820, stelnr.WWC2CB7256W000001, I dårlig stand
Grip med dubbelt B27 fäste - Fungerande vid senaste användning men ej använd på flera år - Manuellt skoplås under för att kunna sätta skopa under Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
10 stk Hvide Akrylplader 101,5 x 71,5 cm Tykkelse 2,5 mm, med folie
5 stk stole med metalstel, træben, en af dem er med armlæn
lange bor
Selges på vegne av kunde. Nesten ikke brukt, 1500 timer. Ingen feil eller mangler.
Constantin Hansen (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880) Fløjtespillende hyrde. Sign. Const. Hansen. Blyant på papir. Bladstørrelse 9×8.
Med faste gafler, Saks, Gaffelflyt. Hjul montering For 23x8.5-12 Bag 27x10-12. 3 hjuls træk. Servo styrin Moffett M4 25,3 - Kapacitet 2,5 ton, løftehøjde 3 m / 2,5 ton capacity, lifting height 3 m
BUDT 30000,- DKK
6 pakker med 12 dot hansker i hver, ubrugte
Nain tæppe, Persien. Medaljon design. 21. årh. 247×190.