Ca. 99 stk Æggebæger Hvide
Bruse foldedør Dansani. Bredde 75 -77 cm Højde 2 meter. Klar glas. Ubrugt.
Johannes Larsen (f. Kerteminde 1867, d. sst. 1961) Udsigt over et bakket lynglandskab. Sign. monogram 14. Olie på lærred. 60×68. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1512, 2015 nr. 74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Delar till släpvagnar 2 Kulkopplingar 16 Bromsbelägg Fram & Bakläm Tiab 4 stycken 2 Skärmar Tiab
Niels Ruddy Hansen Perle- og diamantring af 14 kt. guld og hvidguld prydet med kulturperle flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.15 ct. Vægt ca. 5,5 g. Perlediam. 7 mm. Str. 55. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027
Märke Y-lift Max lyftkapacitet 1000kg Årsmodell 2003 Max lyfthöjd 1 m Pallyftaren är testkörd och fungerande, den går att tilta åt både håll. Perfekt för arbetsplats där man vill få upp materialet i rätt arbetshöjd.
KWSM-18IR32HF
43 dele værktøj, herfra 30 stk skævbider, 10 stk hammere, stor dob økse, stor canadisk skovøkse, håndøkse, ubrugt
Står i 6740 Bramming. Sorteringskasser i forskellige farver og størrelser. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Parti div. Garmin silikone-case + div. cykellygtesæt (ubrugt)
Diamantring af 8 kt. guld prydet med talrige rosenslebne diamanter. Vægt ca. 4,5 g. B. 15 mm. Str. 57.