Lukker 01/12-2024 19:20:00
Står i 6740 Bramming. Sorteringskasser i forskellige farver og størrelser. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Ubrugt
Parti metrisk fingevind
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
144 stk. melamin-børnetallerkner (ubrugt)
Pendel, Trio lighting for light, Kobberfarvet antik, Ø36 cm, til loftmontering. Har ridser inde i skærmen. Ubrugt
Bruno Mathsson (f. Värnamo, Sverige 1907, d. sst. 1988) “Mina”. Lænestol med stel af bøg, udspændt med sorte hørgjorde. Udført og mærket hos Bruno Mathsson International, 1994.
RYDE. Lap VI. Albumside med 2 fine breve [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Selges på vegne av kunde. Brukt på Walker sitteklipper.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 4 John Deere 4410
BUDT 54000,- DKK
Knud Michel Cirkulært sofabord af sort jern. Top ilagt kakler i polykrome farver. Sign. K.M. H. 52. Diam. 91 cm.
30 dunke alu-rens á 5 kg. (ubrugt)
2000 M12 låsemøtrik