96 stk Glasstager Fyrfad 5 cm
16 stk. div. hyldeknægte
Hydroman 200 G saltspreder. Beslag for Weidemann compact læsser. Fuld hydraulisk. Bredde 1.20 meter.
Er blevet opstartet ved besigtigelse. NB: Budgivningen omfatter 2 stk. generatorer ! SDMO 4500 - kVA 5,2 / KW 4,2 / AMP 13,9 / 230V
Toiletsæde Saniscan vital soft med softclose og lift-off. Inkl beslag. Ubrugt
8 stk latex masker, ubrugte
Denne "praktiske" elektriske "45 km/t knallert" kan anvendes til mange formål. Den var på værksted og fik ordnet diverse småting i 2023. Transportel 1200 Combi - Elektrisk / Electric ! 45 km/t !
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Joskin Silospace 20 Joskin Silospace 20/40
BUDT 123500,- DKK
1907. Pragteksemplar med centralt stempel ST. THOMAS 12.12.1907 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Seks kinesiske udskårne valnødder til håndøvelser. 19/20. årh. Diam. 3,5–4 cm. (6)
BUDT 1250,- DKK
SUMBØ. Flot aftryk på klip med 2 øre og 5 øre mærke. [ 68+78 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×