8 stk Afspærringsstolper, hver med 3 meter sort bånd + ca 25 meter Rød løber
Et hovedvandsæg af sølv, hjerteformet, ustremplet H. 6,5 cm. Deudover et vinbæger/fodstykke H. 7 cm, tre te-sier heraf en på tre ben, samt to små tyske lågdåser. Primært 19. årh. Vægt 171 g. (6)
Gallakjole fra ophørt butik str: 50 , ubrugt
Diamantring af 14 kt. rosaguld prydet med cognacfarvet brillantslebet diamant omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.51. Farve: Cognac og H. Klarhed: SI. Vægt ca. 2,5 g. B. 10 mm. Str. 53. Diamantcertifikat nr. 1499001 og kopi af kvittering nr. 13170 medfølger. Ny pris DKK 49.900,-
Perlehalskæde prydet med talrige farvede barokke ferskvandskulturperler og lås af metal. Perlediam. ca. 15 mm. L. 63 cm.
4 stk. PVC vandtanke/beholdere. Der er støv og brugsspor. 3 stk. på 500ltr. 1 stk. på ca. 300ltr.
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.02 ct. Farve: H. Klarhed: SI1. Vægt ca. 6,5 g. B. 9 mm. Str. 55. GIA certifikat nr. 6322616428 medfølger.
BUDT 20000,- DKK
GENERATOR, DM7500WW benzin 3x220V, 1x380V. Ubrugt.
Chanel Clutch/computersleeve af quiltet rødt læder med sølvfarvede beslag og et lynlås rum med rødt nylon for. H. 25 x B. 34 x D. 2 cm. 2014–2015.
27 Poppers og Jerkbaits til Geddefiskeri Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Ca. 103 stk Ovale tallerkener 30 cm
Kinesisk prydtræ af jade og halvædelstene i form af vinstok med druer og vinblade i potte. H. 27 cm. Samt fem div. “drueklaser” L. 9–19 cm. 20. årh. (6)