Lukker 25/11-2024 20:16:00
Kinesisk prydtræ af jade og halvædelstene i form af vinstok med druer og vinblade i potte. H. 27 cm. Samt fem div. “drueklaser” L. 9–19 cm. 20. årh. (6)
Bismarck halskæde af 8 kt. guld. Vægt ca. 14,5 g. L. 43 cm.
Junghans Ato magnetpendel bordur af messing med glaskuppel, serienr. 523268. Tyskland. 20. årh.s. midte. H. 22. B. 22.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1199kr , ubrugt
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.63 ct. Farve: G-H. Klarhed: SI. B. 5 mm. (2)
Smuk sølv kors med Zirkonia
Novatar KT 5000 læsser M. 3 Punktophæng. Traktor liftophængt / Frontlift ophængt læsser. Læsser sælges incl. halmspyd og Storsække krog. Årgang 2023 EURO redskabs kobling.
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
1.356 stk. B-CLEAN hand sanitizer
Terræn Pallevogn, kraftig model, store hjul, 1200 kg, sideflytbare gafler, fremtræder næsten som ny
HJØRRING-AABYBRO. Bureaustempel. 3 fine forsendelser på udstillingplanche [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Effektiv maskine der er ikke er i brug mere, og derfor skal sælges. Joskin JOS 32 - Græsnedfælder