Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1199kr , ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere T67 John Deere T670HM
BUDT 415000,- DKK
Bakkamera sæt med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. (Ubrugt)
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 23 dele.
1100 mm. risteskovl, RF S30/180
BUDT 2300,- DKK
Radiator Purmo 1 stk, 30 cm høj, 140 cm lang, tredobbelt med lameller, med beslag. Ubrugt
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 9”. Sæt på otte stole med stel af matforkromet stål. Skalformet sæde og ryg betrukket med sort skind. Formgivet 1960. Udført 1970–1980'erne hos E. Kold Christensen, stemplet. (8)
Hitachi/Hikoki rundsav model c6ss ubrugt
Russisk ikon med fremstilling af Skt. Nikolaj. Tempera på træpanel med rizza af metal. 19. årh. 26×22 cm.
Kører godt - Udstødning utæt, dog ingen teknisk betydning udover støj. Jelau 3504 C - Gas - Kapacitet 3,5 ton, løftehøjde 3,25 m / 3,5 ton capacity, lifting height 3,25 m
BUDT 10500,- DKK
3 meter: Hydraulisk sideforskydnin Ortolan T45 300 - Brakpudser
BUDT 22750,- DKK
Stor Hunger Bremse afdrejer, 380v, med lidt tilbehør