10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982) Et par armstole med stel af palisander. Sæde betrukket med sort skind. Model 62. Formgivet 1962. Udført hos J.L. Møller. (2)
BUDT 17500,- DKK
2 fag reoler m. div. indhold bl.a. salt/gødningsspreder + tryksprøjter + vinduesskraber m.v. (ubrugt) (står på repos)
2 stk. WiFi camera Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt
Defekt generator, har ikke været startet op. Ved ikke hvad der er galt. Motor drejer fint rundt. ABC GF 6500CX/S - Gangfa - KW 5 / AMP 23
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Udsigt over Hammershus på Bornholm. Sign. H. D. 66. Olie på papir monteret på malepap. 24×28.
BUDT 9000,- DKK
Med beslag til Steelwrist S80 hurtigskif FRD FDG50-PL - Til 25-35 ton gravemaskine / For 25-30 ton excavator
BUDT 87500,- DKK
BUDT 8400,- DKK
IMPACT TOPPE SÆT, Top Tec, 3/8".
2 stk vogne ca 1x2m med vippebare trådhylder, inkl "flytte hjul".
72 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, specialbor og meget mere
40 stk. knager (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Grimme SE150-60 Hylleb Grimme SE150-60 Hylleberg
BUDT 156000,- DKK