10 stk Borde 120 x 80 cm
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Nyrokoko necessaire af sølv med agat, ustemplet H. 8,5 cm; fire snusdåser, heriblandt en fransk, drevet med personsceneri, oval L. 5 cm, samt et cigaretetui, prydet med signaturer. Vægt 262 g. (6)
Compakt traktor, med helt ny stennedlægnings fræser og front dozerblad. - Helt ny "Stone Burrier model SB-105 " stennedlægnings fræser, arbejdsbredde 1,05 meter , vægt 266 kg. Yanmar 226 D
BUDT 37000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Container - Ladcontai ABC Container - Ladcontainer
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909) Modelstudie af stående mand. Sign. Krøyer Paris 77. Kul på papir. Lysmål 61×46. Tegningen er fra et af Krøyers studieophold på Léon Bonnats (1833–1922) skole i Paris, hvor han udførte flere tegnede og malede modelstudier. Krøyer studerede på skolen to gange i årene 1877–1879.
Louis Vuitton “Alma” taske af grønt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og grønt ruskindsfor. H. 25 x B. 30 x D. 17 cm. 1996.
Smuk sølvring med Tiger øje sten, regulerbar
Danmark. Parti i 3 store flyttekasser fra realisation med stor samling årbøger incl. nyere, mange årsmapper, prestigemapper og meget andet, bl.a. mønter ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Svejsehjelm "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar (ubrugt) + Svejser til samling/svejsning af plastrør, Ø, 20, 25, 32, 40, 50 og 63 mm. (ubrugt)
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1948 D (mls). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
10 stk Napoleon stole, hvide med hvid sæde, i rigtig pæn stand