Lukker 28/11-2024 12:15:00
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Afhentes: GRATIS FORSENDELSE (til nærmeste pakkeshop) >>KUN DANMARK (via Google Maps)
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
Fanuc Svejserobot med Migatronic styring, CMT Svejseværk, god og fuld funktionel stand. Kan programeres til to emner af gangen. Kan tage emner op til 270cm i længden. God til alu-svejsning. Sikkerhedscensorer medfølger. Manual, sikkerhedsbog og diverse dokumenter førlger med. Fanuc Robot ARC Mate 120 iB Next bid wins the auction. !- A05B-2512-B150 Fanuc Se VIDEO!
BUDT 163000,- DKK
2 bts. “Blanc Fumé de Pouilly”, Didier Dagueneau 2004 A (hf/in).
BUDT 1650,- DKK
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
Wifredo Lam (f. Sagua-la-Grande 1902, d. Paris 1982) Uden titel. Sign. Lam 1959. Olie på lærred. 36×45. Certifikat udstedt af Eskil Lam, Paris 23. november 2023 medfølger. Proveniens: Court Gallery, København. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet fra ovenstående. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ebel E-Type af stål, Ref. E9137C51. Mekanisk kronograf værk med automatisk optræk. Sort gummirem med foldespænde af stål. Ø 41 mm. 1990'erne
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
OLIE/DIESEL PUMPE. 12 Volt/155 watt. 2400 liter/time. Ubrugt.
Drikkevarekøler på hjul, perfekt til havefesten. Samlet men ubrugt, uden emballage.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto