12 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
VAREBIL, TOYOTA RAV 4 2,2 D-4D D-CAT VAN. 1st. Indreg: 14-06-2007. Synet: 01-08-2023. Km-tæller viser: 249652.
BUDT 3500,- DKK
36 stk. div. sæbedispenser m. holder (ubrugt)
BUDT 1800,- DKK
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Kødøkse, 17 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske
3 stk Dobb. Nødbelysning samt div.
5 bure eller bigbags brænde. Blandet træ og delvist tørret. Kløvet. Ca. Max længde 30-35cm. Ca. 5 m3. Sælger kan læsse.
Velholdt traktor. Med frontlift. Affjedret foraksel. Luftbremse. LED arbejdsly Fendt 933 Vario - 11 ton - Frontlift
BUDT 298000,- DKK
5 stk 60W solcelle gadelampe med bevægelsessensor og indbygget batteri. 60W 6500K. 5V. Ubrugte. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 6 stk. Fra 1999. De måler fra 6 x 15 cm til 18 x 9 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI