6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
Grønland. Planche med diverse Pakkeporto samt Amerikaner sæt. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
JETSMARK. Meget flot stjernestempel i BLÅSORT farve på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
NB! : Grabben på billederne medfølger ikke Caterpillar 336 EL - 37 ton
BUDT 300000,- DKK
Svejsehjelm "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HMF Wire h HMF Wire hejs
1852. Brev fra København, via Hamburg til Bordeaux. Stemplet “NACH ABGANG DER POST” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Teleskop kædesav og grensaks. Inkl. 2 stk. 48V/5 Ah batterier samt lader. Kan bruges med eller uden teleskopforlængeren. Ubrugt
Velkørende maskine. Bemærk at på billederne mangler pladen der dækker batterier, men at denne medfølger ved udlevering af maskine Hydrema 922 D
BUDT 219000,- DKK
KWSM-18IR32HF