Lukker 24/11-2024 19:09:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
1913. Chr. X, 35 øre, orange. Postfrisk marginalblok med nummer 85-C. [ 73 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Action/sportskamera SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Hedvandsrenser Gerni 3500, ikke afprøvet.
FORLÆNGERSÆT, 3 dele til 3/4"-
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 23-10-2020. Synet: 18-10-2024. Km-tæller viser: 231431.
BUDT 26500,- DKK
Inger Hanmann (f. Stege 1918, d. Frederiksberg 2007) Uden titel. Sign. I.H. Olie på lærred. 209×170 Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 kasser med 6 dele træ legetøj i hver kasse, ubrugt
Christian Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935) Marine med sejlskibe på havet. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på lærred. 60×91. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1204, 2012 nr. 1098.
URTEKNIV og universalkniv udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto