60 stk Saint Emilion Vinglas + 66 stk Saint Emilion Vandglas, blandet m/ blad og ranke og forskellige farver
Kraftig Luftgevær 4,5 mm med kikkert, hagl, skydeskiver, ubrugt
Ege tæppefliser. ReForm Memory ECT350 IT. Stone. 2 kasser af 4,147 m2 pr kasse. Total ca. 8,3 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Parti div. sæbe/papir-dispenser m.v. (står på repos)
Parti bor, det meste ubrugt
Bakspejl med 9,66" IPS touchskærm med indbygget frontkamera og DVR. Inkl. Bakkamera. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
30 kva Isuzu dieselgenerator. 4 cyl Isuzu dieselmotor med 220 / 380 V udgange, 50 hz, 3 faser, vægt 790 kg og mål 1900x890x1120 mm. Generatoren er udstyret med Smartgen ATS controller og elektronisk hastighedsregulator for optimal effektivitet og pålidelighed. Der er huller til gaffeltruck i bunden og beslag til kranløft i toppen. En kvalitets generator med alt nødvendigt udstyr.
1854. 4 RBS Thiele III, gråbrun. Plade III, nr. 5. Fint brev fra Roskilde til København. Attest Møller [ 1IIIc ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning jo Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning joint
BUDT 16500,- DKK
3. stk. locker skabe med 12 rum og 3 stk. med 4 rum. Der mangler 4 stk. nøgler. De 3 stk. med 4 rum er uden sokkel, alle nøgler er tilstede. Det er muligt at bestille nye nøgler hos leverandør. Nøgler og låse er nummeret. Mål på dem med 12 rum: Højde 190cm Brede 90 cm Dybde 40 CM Mål på dem med 4 rum: Højde 175 cm brede 30 cm Dybde 40 cm