Lukker 15/12-2024 14:07:00
1854. 4 RBS Thiele III, gråbrun. Plade III, nr. 5. Fint brev fra Roskilde til København. Attest Møller [ 1IIIc ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Halskæde 18K forgyldt med Citrine Quartz sten
Årgang 1975. Har stået indendørs - meget velholdt efter sin alder. Fungerer som den skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
BUDT 30000,- DKK
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) Fugle og liggende kvinde. Sign. Corneille 85, 67/250. Litografi i farver. Lysmål 58×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.) Et sæt på seks spisestuestole af palisander, ryg med fire horisontale sprosser. Sæder betrukket med sort læder. Formgivet 1964. Udført hos Sorø Møbelfabrik. (6)
BUDT 20000,- DKK
32 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
VAREBIL, RENAULT MASTER 150.35 L3. 1st. Indreg: 02-06-2014. Synet: 16-11-2023. Km-tæller viser: 167651. Evt. med plader - gebyr på 300 kr. Se betingelser punkt 15.