Electrolux Professionel Opvaskemaskine EcoTemp 12, + Afkalker RO51, Rustfri stålbord 210 x 65 cm + Rustfri stålvask 250 x 65 cm + Håndbruser armatur samt div. Vaskebakker m.m.
Beton-figur - H: ca. 54 cm. (ubrugt)
1929. Rundskuedagen 1929, 5 øre, brun og 10 øre, grøn. Komplet sæt i postfriske 6-blokke. Attest Møller PRAGTOBJEKTER [ 28–29 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fabrikat: Valtra Modell: M130 - 4 Fordonsår: 2004 Mätarställning: 7292 h Utrustning: Turbinkoppling Kopplingsfri fram och back 4WD Hitchkrok Jordbruksdrag 3 - punkts lyft Kraftuttag Dubbelverkande hydrauluttag bak 115 liters hydraulpump Extra bränsletank totalt 350 liter Arbetsbelysning led Vändbar stol Luftstol AC Motorvärmare el Lastare: Ålö 10-60 Lastarmsfjädring Euro / sms fäste Hydrauliskt redskapslås Tjänstevikt: 5410 kg Lastvikt: 3590 kg Totalvikt: 9000 kg Längd: 4900 mm Bredd: 2470 mm Max hastighet: 40 km/h Däckdimension: 440 / 80 R28 Däckdimension: 540 / 80 R38 Skick: Traktor i begagnat fungerande skick med anmärkning Anmärkning: AC osäker funktion Slitage på framdäck Lacksläpp på karossdetaljer Plastdetalj bak på tak saknas Service: Har utförts i egen regi med 500 timmars intervall, senast servad vid 7043 timmar, 07-05-2023 Reparationer: Ny bakruta
lange bor
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) “Sur le terrain”, 2010. Sign. Alechinsky samt sign. på blændrammen Alechinsky med titel og datering. Tempera og tusch på papir monteret på lærred. 75×106. Proveniens: Galerie Lelong, Paris. Inventory number: W15839. Proveniens: Privatsamling, Belgien. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
17 visninger
Værktøjskuffert med diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
Traileren er tom ved afhentni ABC DYT 300 M11 - Lasteevne / Capacity 1.800 kg
BUDT 30500,- DKK
Selges på vegne av entreprenørselskap - Sist EU-godkjent 18.07.2024 - Neste frist for godkjent EU-kontroll 10.07.2025 - Bruktimportert: Nei - Maks nyttelast 21 350 kg
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde Germinator Kongskilde Germinator 3M
BUDT 22500,- DKK