BUDT 3300,- DKK
96 stk Alice Kopper
Kødøkse, 17 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske
Et par barokform stager af sølv, balusterformede stammer på firsidede, profilerede fodstykker, mester Hugo Grün, Københavns bymærke. Udfyldte. H. 16,5 cm. (2)
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, brødkniv, udbenerkniv, urtekniv og utilitykniv. Knivblad 10-21 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
6 stk Batteri Lanterner H 39 cm
Gucci “Joy” taske af brunt monogram kanvas med hvide lakeret læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med hægtelukning, en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 30 x B. 36 x D. 10 cm.
Traktor med stor kapacitet. Bule i venstre dør. 4 nye dæk. Frontvægt. Tvillinghju Ford 7610 - 6 ton - Video!
BUDT 30000,- DKK
Container anhænger. Kel-Berg Container trailer
BUDT 17250,- DKK
Peter Martensen (f. Odense 1953) Komposition med ansigter. Sign. P. Martensen 2003, 99/120. Litografi. Bladstørrelse 16,5×19. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1150,- DKK
Grønland. 1915–2000. Parti i kasse med bl.a. bedre lagerbog med Pakke-porto, Amerikanerudgaver og Danmark Befriet udgaver mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tyske stater. 2 albums samt lidt løse plancher med diverse i stort antal. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 91500,- DKK