Lukker 27/11-2024 09:15:00
Ingen beskrivelse
Afhentes: Vadsø lufthavn, Norway (via Google Maps)
Elsa Sevilla Sidsner (f. 1947) Uden titel. Sign. på bagsiden Elsa Sidsner. Olie på lærred. 90×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 215/65 R16C.
Ole Lynggaard (f. 1936) Kuglelås af 14 kt. satineret hvidguld. Vægt ca. 5 g. Diam 13 mm.
9 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Hulsavsæt til beton mv. 40, 65, 80, 100, 120 mm med SDS adapter. I alukuffert. Ubrugt
Atvm120 Slagleklipper Årgang 2015 Motor briggs & stratton Vægt 260 kg. Virker brugt få gange
2 stk. galvaniserede skilteholdere, med skilteplader
Jordbor med 5,2 HK, 52 ccm, to-takt motor. Inkl. 3 stk. jordbor, 10, 15 og 20 cm Ø, 80 cm lange. Ubrugt
Stort parti bamser, ubrugte