Lukker 03/12-2024 11:15:00
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Michelin str. 215/65 R 15C.
Nepalesisk figur af patineret bronze i form af Indra siddende i lalitasana, iført dhoti, høj krone og smykker prydet med turkiser, lotusblomst ved venstre skulder. Vægt ca. 1207 g. 18. årh. H. 14.
Rangerkrok ledad för lastväxlarcontainer Fabrikat: Hammars Årsmodell: 2024 Serienummer: 90081 Fäste: Stora BM Vikt: 280 kg Längd: 1.4 m Bredd: 1.05 m Höjd: 0.75 m Skick: Ny rangerkrok
Celine Taske af blåt denim med lyst print, mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, skulderstrop, to udvendige forlommer, et rum med knaplukning, en indvendig lynlås lomme og blåt denimfor. H. 22 x B. 29 x D. 11 cm.
Parti div. børster+ vinduesvasker, Nilfisk + moppefremfører m.v. (ubrugt)
Prædynastisk ovoid vase af sort, blankpoleret keramik, med profileret rand og to rørformede hanke. Med stand. Naqada II-III, ca. 3500–3100 f. Kr. H. 10,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet hos Bonhams auktion 12. december 1995. Lot 67.
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
OMKLÆDNINGSSKAB med 3 rum.
Automatisk ledningsopruller m. 15 meter ledning + 2 stk. genopladelige lamper m. 1 lader
Et parti sjækler sælges. Der er 3 stk. 12,0 tons - 9 stk. 9,5 tons - 4 stk. 8,5 tons - 6 stk. 6,5 tons - 1 stk. 4,75 to ABC Et parti sjækler
BUDT 5400,- DKK