Lukker 28/11-2024 19:00:00
SKRUESTIK, 150 mm. Med ambolt og drejeskive, 10 kg. Ubrugt
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
414940 og 414939 inklusive et grusflak, avbildet
Brabant, Maria Theresia, 1740–1780, Souverain d'or 1752, Antwerp, F 135, 5.55 g.
Grækenland. ca. 1861–1983. Samling i 2 tykke indstiksbøger med flere bedre værdier og sæt iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle og skruestik.
RØRBUKKER, Ridgid.
12 stk. Salmo Woblere og Poppers Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
Birgitta Södergren (f. 20. årh.) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Grønt felt, samt lysegrå bort med geometrisk dekor i grønne, gule og hvide nuancer. Sign. BS. Udført anden halvdel af 20. årh., Sverige. L. 338. B. 233.