Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
1870. 2 sk. linietakket 12 1/2. Pænt centreret stemplet mærke med fin takning. Ganske lille rep. i SØ-hjørnet. Attest Møller AIEP [ 16A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
KWSM-12IR32HF
Carl Olsen (f. København 1818, d. sst. 1878) Skonnerten “Grevinde Danner” ført af Kaptajn H. C. Tscherning af Middelfart, 1856. Sign. C. Olsen, 1856, Kjøbenhavn. Olie på lærred. 58×84.
3 stk. IKEA & Hay "Ypperlig" lænestol, i nylon materiale. Modellen er udgået i butikkerne. I fin stand. +MOMS
Brenderup Trailer 2 akslet. Model K 2024 T Årgang 2005 Totalvægt 2200 kg
Kugletræk 3 stk.
Palle handelsvare
120 stk Aroma Frokosttallerkener 22 x 22 cm
Hitachi/Hikoki sæt med skruemaskine og slagnøgle, 2x 5ah batterier og lader samt stabelkasse model kc18dpl ubrugt
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
124 stk. sort figur som bjørn