Lukker 28/11-2024 19:00:00
8 DELE grydesæt. Med keramisk marmor slip let belægning. Flg. str.: 16 cm/1,5 l, 20 cm/2,6 l, 24 cm/4,4 l og 28 cm/6,3 l. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugte
8 stk. Elværktøj, Fein multimaskine, stor og lille vinkelsliber, 2 store stiksave, rundsav, håndhøvl, varmepistol
nye og brugte cylindre
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Bottega Veneta “Olimpia” taske af lilla flettet læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, to rum med en indvendig lynlås lomme og brunt for. H. 18 x B. 25 x D. 8 cm. Original dustbag medfølger.
Realisation. Originalt parti i 3 store og tætpakkede flyttekaser med utallige album og indstiksbøger m.v. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Truck hejs 1500 kg
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Terre africaine”. Sign. Corneille 58 samt sign. på bagsiden Corneille 58 med titel. Olie på lærred monteret på pap. 17×22. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BAJONETSAV, Midori Japan MJ-139.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JF GMS 3200 UP - F JF GMS 3200 UP - Flex
manometre
Dansk møbeldesign Skænk af fyr, front med tre låger, bag hvilke hylder og udtræksbakker. 1970–80'erne. H. 72. B. 183. D. 47.