Lukker 28/11-2024 08:37:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JF GMS 3200 UP - F JF GMS 3200 UP - Flex
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
1 ubrugt gearmotor 0,9KW
SKOMAGERKROEN. Stjernestempel på 4 sk. 1864. Flot aftryk af særdeles sjældent stempel. Få kendte på 1864-udgaven [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Perle- og diamantvedhæng af 14 kt. guld prydet med barok Tahiti perle og to brillantslebne diamanter. Vægt ca. 11 g. Perlediam. ca. 17 mm. L. 3,1 cm.
Louis Vuitton “Speedy 40” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 26 x B. 43 x D. 20 cm. 1990.
el rygsprøjte med lader
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Udsigt mellem klitter mod havet. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred monteret på malepap. Ca. 48×71.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg T54273 Zepro l Kel-Berg T54273 Zepro lift
BUDT 10250,- DKK
Et par diamantørestikker af 18 kt. guld og hvidguld i form af blomst hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 5.53 ct. farve: G-H. Klarhed: VS-P. Samlet vægt ca. 18 g. B. ca. 20–26 mm. L. 5,5 cm. (2)
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Tysk brødbakke af sølv, oval form, øvre rand prydet med perlestaf. Hamburg 19. årh.s beg. Vægt 248 g. L. 22 cm.