Lukker 28/11-2024 19:00:00
ACTION/SPORTSKAMERA - BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
Vikplog med 3punkts fäste 2slang med elstyrning Märke: Holms Modell: KHV-3.2 Arbetsbredd: 320 cm Montering: 3-punkt Årsmodell: 2004 Skick: i fungerande skick, inga kända fel Övrigt: Lasthjälp finns på plats Se bilder för mer information om objektet
Næsten nye Ø178mm x 44 længder af 2 m 3 slået venstre gevin ABC 44 Stk. - Ø178mm
BUDT 67000,- DKK
2 bts. Mg. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1979 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Syveren”. Armstol med stel af stål. Formbøjet skal af lamineret riopalisander. Model 3207. Formgivet 1955. Udført hos Fritz Hansen. CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999) “Is there somebody home”, 1988–89. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på krydsfinér. 80×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Sopmaskin Fabrikat: Mählers Modell: T-250 Serienummer: 19 Årsmodell: 2008 Fäste: Stora BM Bredd: 2.7 m Höjd: 1.25 m Djup: 2.7 m Vikt: 1280 kg Utrustning: Sidoborste Vattentank Skick: Sopmaskin i begagnat fungerande skick med slitage och spår av användning Obs! Lasthjälp finns på plats.
Professionelt kokkeknivssæt, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt
Brugt til sortering af plast flasker og dåse ABC STD Back Saver
12 bts. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2011 A (hf/in). Owc.
Dykpumpe til beskidt vand. 15000 L/time. Metalhus. Max. 20 meter løftehøjde. Ubrugt