Lukker 28/11-2024 19:00:00
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Sæljagt i Ummanak fjorden. Sign. Emanuel A. Petersen. Olie på lærred. 70×100.
Ukrainsk paraplyhåndtag af sølv, dekoreret med niello-arbejde. Kyrillisk mestermærke LK, Kyiv 1908–1917, lødighed 84. Vægt 27 g. L. 10,5 cm.
Grävmaskin i fint skick Komplett med grävsystem Leica 3-d system Planerskopa samt smalskopa ingår Maskinen ger ett gott intryck vid provkörning - JCB 220 LCT4F - Årsmodell 2016 - Ca 5500 timmar - 700 mm breda larver - Tankningspump - Centralsmörjning - Hydraulik för tex hammare eller sax - Tiltrotator Encon - Med gripmodul - S70 fäste på maskin och rotor - Grävsystem Leica 3D med gps (se pdf). Powerbox från 2016 display från 2019 - Hytt med följande utrustning: - Förarstol med armstöd - Ecc klimatanläggning - Radio - Back-kamera med dubbla linser - Svab spakar med även bandstyrning - Extra Led arbetsbelysning - 310 cm maskinbredd - Planerskopa ca 160 cm bred - Smalskopa ca 60 cm bred - Läs gärna bifogad pdf fil för ytterligare information om 220 serien
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hve prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.50 ct. Samlet vægt ca. 11,5 g. B. 6 mm. L. 22 mm. (2)
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Danmark. 1851–2006. Samling i LT album med et par bedre udgaver. Mest i stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Märke: BMW Modell: 523i A Årsmodell: 1999 Utrustning -Automat -Elhissar -AC osäker funktion -Stereo Besiktigad 2024-07-18 Förekommer repor och någon liten buckla. Bilen är i begagnat fungerande skick.
FJELLEBROEN. Meget flot stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk. genopladelige batterier - 12 V. - 3 Ah (ubrugt)
Danmark. 10 tidligere auktionslots inkl. bedre forsendelser. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.