Lukker 28/11-2024 19:00:00
WOKPANDE 28 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg
Træningsmaskine, Gluteus, Benmaskine
Bestående af: Bagplader, 3 stk. spejle, 16 stk. gardiner med stænger.Køber nedtager selv
Parti div. handsker
Hele Verden. Parti i 3 flyttekasser med samlinger og lagerbøger med bl.a. postfrisk materiale mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mandela armring af 18 kt. rosaguld. Vægt ca. 54 g. B. 10 mm. L. ca. 19 cm. Stemplet nr. 7/466. Certifikat og original æske medfølger. Limited edition. Nr. 7.
Mekaniker rullebræt, ubrugt og usamlet i kasse
10 Rigsbankdaler 1819, No. 1377665, Sieg 72, DOP 65, Pick A55, papirgennembrud i højre side af sedlen
Danmark. Gammel samling i springbind og incl. lidt bedre udgaver [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Selges på vegne av kunde. Nylig eu godkjent. Ingen feil eller mangler. Bilen er i god stand og i daglig bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
16 dunke gulv-vaskemiddel, Uni Super á 5 liter (ubrugt)
2 bts. Puligny Montrachet, 1. Cru “Les Combettes”, Domaine Leflaive 2007 A (hf/in).