Lukker 28/11-2024 19:00:00
BREMSEKALIBER værktøjssæt, 21 dele. Ubrugt i opbevaringskuffert.
SLAGNØGLE inkl. 2 stk. 20,4V, 2.6 Ah Li-ion batterier samt hurtiglader. Ubrugt.
Førerhus type: Højt førerhus tag med 900 mm gulvhøjde 2 trin og City glas fordør. Aksel konfiguration: 6 x 2 med styrende 3. aksel 3.900 mm akselafstand med nieling på forakslen Gearkasse: Allison automatgear Opbygning: JOAB 3-kammer med Banke E-PTO på 40 kWh. Øvrige oplysninger: Pæn og velholdt renovationsbil. Mercedes Econic 2630 (l 6x2/4) - 3 kammer / 3 Chambers
BUDT 87000,- DKK
ACTION/SPORTSKAMERA - SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
Kinesisk klapmuts skål af porcelæn dekoreret i blåt i stiliseret design, den svungne kant med masker. Wanli 1573–1620. Diam. 15 cm. Proveniens: Etiket fra Ole Haslunds Hus.
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 2. Nummerstempel 76 (VEJLE). Dette nr.stempel er ikke tidligere registreret på Ferslew. Attest Møller [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 bts. Barolo, LaFoia, Curto 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Peter Bonde (f. København 1958) “Pop Eye”, 2004. Sign. med titel og datering på bagsiden. Mixed media og olie på lærred. 130×100. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kraftig stor tiptrailer. Har en meget lille utæthed fra løftestemple ABC CMT - W25-50
BUDT 28500,- DKK
Karl Larsen (f. København 1897, d. Holte 1977) Ti kompositioner. Én sign. KL. Akvarel og oliekridt på papir. Størrelse fra 38×56 til 19×29. Uindrammet (6 indrammet i passepartout). Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Toiletsæde, Duravit D - neo, str. 37,6 x 44,1 cm, Rustfrie beslag. Ubrugt.
400 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 30x100x1740mm på palle. Ubrugt har stået udenfor i længere tid.