Lukker 25/11-2024 20:36:00
Kinesisk klapmuts skål af porcelæn dekoreret i blåt i stiliseret design, den svungne kant med masker. Wanli 1573–1620. Diam. 15 cm. Proveniens: Etiket fra Ole Haslunds Hus.
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
800 stk tagsten rød tegl stor format ca 32x46cm. Ubrugt på 4 paller.
Dvs. indendørs skruer 3-6 mm i ass længder. 63 æsker, samlet 11.900 skruer
Asfaldtskærer som kun er brugt en gang, meget god stand. Købt fra ny i 2019, men typeskiltet siger 2014, Sælges da den ikke bliver brugt. Bernards BS20-40 - Se Video!
BUDT 9750,- DKK
Sikkerhedssko/sandal Grisport str 45, Model 70166, fleksibel og den åndbare overdel, boa lukkesystem. Ubrugt
3. stk. locker skabe med 12 rum og 3 stk. med 4 rum. Der mangler 4 stk. nøgler. De 3 stk. med 4 rum er uden sokkel, alle nøgler er tilstede. Det er muligt at bestille nye nøgler hos leverandør. Nøgler og låse er nummeret. Mål på dem med 12 rum: Højde 190cm Brede 90 cm Dybde 40 CM Mål på dem med 4 rum: Højde 175 cm brede 30 cm Dybde 40 cm
Højskab 60cm med indbygget udtræks system + indhold.
10 paller div. vejsalt i sække/spande (stand ukendt - har stået udenfor)(DER ER IKKE NOGET LÆSSEGREJ TIL DETTE KATALOGNUMMER, KØBER SKAL SELV SØRGER FOR DETTE)
Dørlås Secuyou 2 stk, Smart greb uden elektronisk dørlås. Messing. Ubrugt