Lukker 28/11-2024 19:00:00
PLASTSVEJSER, f. eks. Til reparation af kofanger. Inkl. Div. Krammer. Ubrugt.
1 bt. Croft Vintage Port 1963 A-A/B (bn). 1 bt. Graham's Malvedos, Vintage Port 1964 A/B (ts). 1 bt. Taylor's Vintage Port 1996 A (hf/in). Total 3 bts.
LØVBLÆSER/SUGER med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
30 stk. Cambro valnød farvet firkantede serveringsbakker. De måler 52 x 33 cm. Brugte, men i fin stand. +MOMS
VEJLE P&T. Udstillingsplanche med 2 brevkort annulleret med sjældent brotypestempel [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sharp kasseapparat
Friture, se fotos
16 stk. automatiske sæbedispenser + 19 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Perlehalskæde prydet med talrige ferskvandskulturperler med lås af gyldent metal og cubiske zirkoner. Perldiam. 10–14 mm. L. 45 cm.
Gasgrill. Med 3 brændere + sideblus. Fra GrillGuru. Måler ca: 123 x 53 x 110 cm. Ubrugt og usamlet + MOMS
Har 2 nye dæk, ny træk stan SH Kroghejs anhænger
BUDT 23000,- DKK
Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign på blå bund. Knyttet på silkekæde og mindre partier med silkeluv. 20. årh.s anden halvdel. 174×116.