Lukker 01/12-2024 18:49:00
Gasgrill. Med 3 brændere + sideblus. Fra GrillGuru. Måler ca: 123 x 53 x 110 cm. Ubrugt og usamlet + MOMS
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 10500,- DKK
Salgsstativ med 13 varmebehandlet krystaller og 5 smukke fluorite klynger. samlet værdi 2260,-
Stof, tråd og mønster til Hardager dug. Samt 2 stk. ruller med kniplede kantbånd. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Italien. 1862–1940. God samling i springbind med flere gode sæt i mest ubrugt kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk metal skilte, i retro stil ubrugte
"Sølv" 3armet lysestager 24cm. 15 stk.
Selges på vegne av kunde. Nylig eu godkjent. Ingen feil eller mangler. Bilen er i god stand og i daglig bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
Fransk trumeau spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ og gesso, rigt udskåret med perlestaf, bladværk og tandsnit. 19. årh. H. 115. B. 157.
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) “Colonial”. Lænestol af mahogni. Hynder i sæde og ryg samt løs sæde betrukket med blå uld. Model PJ 149. Formgivet 1949. Udført hos P. Jeppesen.