Lukker 02/12-2024 14:55:00
Italiensk maler, 17. årh. Adelsbørn spiller musik. Usigneret. Betegnet Luis de Morales. Olie på lærred. 111×84. Proveniens: Dansk privatsamling.
VÆRKTØJSSÆT med slagnøgle samt skruemaskine med slagborefunktion. 2 stk. 24 volt 3.0 Ah Li-Ion batterier og hurtiglader. Ubrugt med tilbehør.
8 stk væg- og spær konstruktioner ca 4m bred og 2,5m høj. Ubrugt
Slibemaskine, Combiné Ponceur + div. slibebånd/skiver (ubrugt)
CSF Volumetrisk matsäker pump Ny /oanvänd MA-serien Livsmedelssäkra pumpar med stor sugkammare. Tillverkad i polerat AISI 304 och/eller 316 rostfritt stål för överföring av produkter med låg/medelviskositet. Läs bifogad pdf för mer information Lasthjälp finns tillgänglig efter överenskommelse
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972) Gadeparti fra en landsby. Sign. Ole Ring 1947. Olie på lærred. 44,5×66,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Vildtkamera med 2" farveskærm. HD-Video eller billeder op til 36 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier. Ubrugt
3 stk. salgsstativer på hjul med indhold af servietter, bordpynt, balloner.
To kinesiske “Scholars objects” bestående af en seglæske af huanghuali og en rektangulær æske af hongmu. 19. århundrede. L. 11 og 13 cm. H. 5,5 og 8 cm. (2) Provenance: The property of a gentleman.
5 dele legetøj, ubrugt
Velholdt og nymalet Mecalac kranarm til læssemaskine. Mecalac LHS09001 - Kranarm / Crane arm
BUDT 6250,- DKK
Transportabel højtaler, Diskokugle, Bord med indbygget højtaler, Lys, Keyboard, Forstærker, Snemaskine, Tv, Røgmaskine, Pladespiller, Karaokeanlæg, Stativ, Delfilter