Lukker 02/12-2024 11:45:00
8 stk væg- og spær konstruktioner ca 4m bred og 2,5m høj. Ubrugt
80 stk Groovy Middagstallerkener Ø 26 cm
stort parti Disney legetøj, ubrugt
VÆRKSTEDSVOGN, BATO Proftool, med 7 skuffer ( 4 skuffer er med værktøj). Ubrugt.
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004) Uden titel. Sign. på bagsiden Ejler Bille Haute de Cagnes 1947. Olie på lærred. 85×60. Udstillet: Anneberg 1968, kat. nr. 4. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk. Motionsure, rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
Natascha Trolle Safirarmbånd af 18 kt. guld prydet med talrige faceterede multifarvede safirperler. Vægt ca. 3,5 g. Perlediam. ca. 4 mm. L. 19–20,5 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
72 stk. håndklædekroge (ubrugt)
RØRBUKKER, SCANTOOL.
Louis Vuitton “Randonnee PM” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to justerbare stropper og et rum med rødt ruskindsfor. H. 39 x B. 28 x D. 15 cm. 1995.
1 bt. Barolo Riserva, “Villero”, Vietti 2004 A (hf/in).
BUDT 1650,- DKK