Kinesisk skole, 19. årh.'s

Lukker 03/12-2024 11:55:00

Kinesisk skole, 19. årh.'s midte Tre unge piger i en have. Usigneret. Olie på lærred. 45×60. Provenance: A. Danish private collection.