Lukker 03/12-2024 11:55:00
Kinesisk skole, 19. årh.'s midte Tre unge piger i en have. Usigneret. Olie på lærred. 45×60. Provenance: A. Danish private collection.
Slangeopruller 20M til vand 1/2 med auto indtræk, med vægbeslag.
Funktionsdygtig. Starter og kører. 102 HK (75 kw) Diesel Teknisk Totalvægt: 2800 kg Totalvægt: 2800 kg Køreklar vægt: 1992 kg (Minimum) Vogntogsvægt: 4900 kg Vægt af påhængskøretøj: 2500 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Euronorm: Euro VI Partikelfilter: Ja Seneste syn: 04-04-2023 (Godkendt) Bilen bliver tømt inden afhentning. Bemærk! Sælges kun til export!! Reg attest medfølger.
95 stk Snapseglas 3 cl.
Hermès “Birkin 35” taske af orange læder med palladium beslag, to hanke, et rum med to indvendige lommer og orange læderfor. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 25 x B. 35 x D. 18 cm. 2010. Dustbag til hængelås, uoriginal dustbag, authenticitetskort fra BrandCo Paris og taske organizer fra Samorga medfølger.
værktøj
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
3-akslet tip-autotrailer, BRIAN Ja-MES model TRAILER TT m. el-spil (miuns fjernbetjening) - reg. første gang 23-05-2023 - tidligere reg.nr. FG 7525 - T: 3500 kg. L: 2468 kg. - stelnr. SJB231GBPPD060065 - ladmål: 237x600 cm.
BUDT 35000,- DKK
138 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof i str. 108 par 9 - 30 par 11 (ubrugt)