Sjældent stort Fransk Rokoko

Lukker 03/12-2024 12:55:00

Sjældent stort Fransk Rokoko langbord af nøddetræ, sarg udskåret på slle sider med rocailler og bladværk, cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 76. L. 314. B. 72.