Einar Wegener/Lili Elbe (f.

Lukker 03/12-2024 15:55:00

Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Parti fra Frederiksberg Slot. Sign. E. Wegener 1911. Olie på lærred. 74×60.