Lukker 03/12-2024 15:55:00
James Brown (f. Los Angeles 1951, d. Mexico 2020) Uden titel. Sign. på bagsiden James Brown 2003 (X03.OM.11). Olie på lærred. 38×59. Uindrammet.
Et par kinesiske famille rose figurer i form af fugl Fønix. 20. årh. H. 32 cm. (2)
2 stk. kontorstole
Bottega Veneta “Casette” taske af beige flettet læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop og et rum med to indvendige lommer. H. 17 x B. 26 x D. 8 cm. Ny pris i 2024 DKK 31,600. Original dustbag og kort medfølger.
Adapterplatta B20-B18 - B20 överst till B18 underst
Friture på 12L
10 stk Borde 120 x 80 cm
New Holland TD90D traktor- Årgang 2005 med 9838 timer. Traktoren kan starte og kører. Monteret med kost.
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
10 stk LED lamper 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 10 lamper)
12 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 1998 A (hf/in). Owc.
MOTORSAV, Boxer BX-105 benzin ca. L25cm.