James Brown (f. Los Angeles

Lukker 03/12-2024 15:55:00

James Brown (f. Los Angeles 1951, d. Mexico 2020) Uden titel. Sign. på bagsiden James Brown 2003 (X03.OM.11). Olie på lærred. 38×59. Uindrammet.