Lukker 04/12-2024 17:55:00
Rolex Day-Date af 18 kt. guld, ref. 18038. Mekanisk værk med automatisk optræk, dags- og datovisning, kaliber 3055. 1984. “President” lænke af 18k guld, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 18038. Bagkassenr. 18000. Serienr. 8220466. Værknr. 1003231. Rolex-æske, manual, ét ekstra led, servicebevis fra 2018 (og kvittering herpå) og usigneret (men stemplet) certifikat medfølger.
BUDT 19500,- DKK
Næsten som ny. - Drejeskammel i for. - Passer til kærebord op til 10 meter. - Galvaniseret bærearme. - Ly Claas Skærebordsvogn - 35"
BUDT 30500,- DKK
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
Ovalt library table af mahogni. sarg med skuffe, balusterformet stamme på firpasfod i form af ørne. 19. årh. H. 74. L. 79,5. B. 63.
Radiator Purmo 4 stk. 50 cm høj, 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Bule på bagside. Ubrugt
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kemppi Master 2 Kemppi Master 2200
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Strygestål med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto