Lukker 04/12-2024 17:55:00
Omega Constellation “NOS” af 18 kt. guld, ref. 368.847. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1001. 1970. Omega lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 33×40 mm. Omega-æske, hangtag og manual medfølger.
Har aldrig været i brug. Honda motor. Tremix BFP - Har aldrig været i brug
BUDT 5750,- DKK
5 stk. Aristo parasolfødder
STØVSUGER, Nilfisk.
Candyfloss maskine
Parti div. LED-lamper, ledninger m. timer, WiFi-kamera, pumper m.v.
144 stk Amalie Dybetallerkener
2 bts. Gevrey-Chambertin “Clos du Château”, Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
Peter Ilsted (f. Sakskøbing 1861, d. København 1933) "Kager”. 1913. Opus 20. Sign. Peter Ilsted, 40/2. Mezzotinte i farver. Bladstørrelse 31,5×41.
'Lethal Weapon 2'. Signeret farvestillfotografi af den australsk-amerikanske skuespiller Mel Gibson (f. 1956) i rollen som politimanden Martin Riggs i filmen 'Lethal Weapon 2' fra 1989. Lysmål 20×24. Rammemål 28×32.
Bestående af: 19 stk. Vægbeslag, 20 stk. Reolvanger & 13 stk. Hvide hylder Køber nedtager selv Uden indhold
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
15 par sikkerhedsfodtøj, Vismo i str. 1x39 - 1x41 - 4x42 - 4x43 - 2x44 - 2x45 - 1x46 (ubrugt)