Lukker 28/11-2024 19:09:00
2 bts. Gevrey-Chambertin “Clos du Château”, Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
Rustfri hydraulisk drevet snegl egnet til såsæd og gødnin ABC 5m
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2019 A (hf/in). Owc.
Dansk Vestindien, Christian IX, 20 francs / 4 daler 1904, H 30, F 2, KM 72, 6.47 g.
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Icon I can Bear”. Sign. monogram 2023. Olie på plade. 27×18,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Forskærersæt udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Knivblad 25 cm. Super skarp. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
2 stk. WiFi camera Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt
Stefan Lindahl Disney Collection. Oval nøddeskål af porcelæn, dekoreret i farver. Firkløveren. H. 14. L. 24.
Står i 6230 Rødekro. Store projektør lamper til byggepladsen. JOEL, 50 HZ, 230 V. Måler 43 x 43 cm. Brugt og ok stand. Den ene er uden stik og den anden uden ledning. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1 bt. Latricieres Chambertin Grand Cru, Domaine Duroche 2018 A (hf/in).