SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Ca. 80 stk. strandtasker, 40 stk. sort og 40 stk. lys grå. Ubrugt.
KWSM-12IR32HF
LUFTSLANGE, StahlKaiser, 15 m 3/8" x 50'.
Tjeneste. 1920. C.I.S. Komplet sæt i pæn ubrugt kvalitet. Attest CAM. [ Tj. 1–14 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
110L Metro combi varmtvandsbeholder, 9kw
Tre-radet perlearmbånd prydet med talrige kulturperler og diamantlås af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 34 g. B. 20 mm. L. 19 cm. Æske medfølger. Test viser 17 kt. hvidguld.
Rotor tilt Steelwrist X20. Volvo EW160E - 20 ton - Rotortilt !
BUDT 441000,- DKK
Antikkens Grækenland, Psidia, Selge, Triobol, 2–1 årh. f.Kr., 3,14 g, SNG France 1959, SNG Cop 256 - sjælden Ex. Professor Niels Hannestad
Sverige. Flyttekasse fyldt med kartoteksæske inkl. tidlige Våbentyper og Ringtyper osv. Ser spændende ud. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk Atrato Flowmetere, 760 E30, til 1/2 tommer,