Lukker 28/11-2024 19:10:00
2 bts. Gevrey Chambertin 1. Cru “Lavaux Saint Jacques”, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893) “The Journey - Preparing a Camp for the Night”. I. E. C. R. 1886. Sign. Olie på lærred. 39,5×75,5.
Står i 6740 Bramming. Skinner til spot, men diverse fatninger. De er i forskellige længder, tykkelser og form. Den længste måler 4 meter. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
USB lighter, 5 stk. Genopladelig USB lighter. Nå ned i den dybeste lysestage, med denne USB ligter´s 3600 fleksible lighter hoved. Opladning via USB kabel, USB kabel medfølger. I original emballage. +MOMS
VAREBIL, FORD GALAXY 2.0 EcoBlue (190 HK) Van FWD A8. 1st. Indreg: 28-08-2019. Synet: 25-08-2023. Km-tæller viser: 148399. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 11500,- DKK
TRACKER, 5 stk. tracker f. eks. til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugte.
Stort parti legetøj, ubrugte
Funktionsdygtig skovtang / skovgrab til kran el. lign. lidt opretning af kløer må påregnes. Der er læssemaskine på lokationen
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 54”. Bord med kubeformet stel af stål. Cirkulær top af marmor. Formgivet 1963. Udført hos Fritz Hansen. H. 65. Diam. 140.
BUDT 32000,- DKK
Bosch Accu multicutter, lygte, 2 stk. skruemaskiner, batterier, oplader, MF
2 stk. Mini WiFi camera Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugt
Står i 6230 Rødekro. Hilti GX90-WF sømpistol med 3 stk. batteri og oplader. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse