Lukker 28/11-2024 19:12:00
1 bt. Latricieres Chambertin Grand Cru, Domaine J. L. Trapet 2021
BUDT 1350,- DKK
Slagnøgle ubrugt
Rullende havevogn på hjul og drejbart arbejdssæde, styrehåndtag og udstyrsbakke. Farve grøn. Usamlet i kasse. Samt 2 pakker udplantnings kasser.
1930. Bølgel. 7 øre violet. Postfrisk 15-blok. [ 184 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hulsavsæt til træ, gips mv. 19, 20, 22, 25, 29, 32, 35, 38, 44, 51, 57, 68 og 76 mm. 30 cm forlænger. I alukuffert. Ubrugt
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt.
167 HK traktor - Nyserviceret. - Kun 3.377 time Valtra T153 - 6,5 ton
BUDT 250000,- DKK
Ingen beskrivelse
Kinesisk hatstand af porcelæn, sekssidet med firbladsåbninger, dekoreret i underglasur blå med blomster, ferskner, flagermus og longevities. Sen Qing/Republik. Monteret til lampe. H. ekskl. montering 27,5 cm.
1 bt. Dmg. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2015 A (hf/in).
BUDT 9000,- DKK
En kinesisk huanghuali bakke 21×20 cm, samt en bakke af hongmu, rektangulær form, med profileret kant 21×31 cm. 18/19. årh. (2)
Bosch Accu håndskære maskine, Elaxa skæremaskine, posesvejser, delvo skruemaskine, loddekolpe.