Lukker 28/11-2024 07:26:00
167 HK traktor - Nyserviceret. - Kun 3.377 time Valtra T153 - 6,5 ton
BUDT 250000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JST PS11 - 220 JST PS11 - 220 cm
BUDT 15500,- DKK
Candyfloss maskine
100 ruller gavepapir á 70 cm. x 5 meter (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. Hilti GX90-WF sømpistol med 2 stk. batteri og oplader. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Kraftig topnøglesæt mange str. Optil 65 mm, ubrugt
1 bt. Cote Rotie, Domaine Jamet 2015 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Thwaites 5000 - Mach 078/2 - Hi Swivel Dum Thwaites 5000 - Mach 078/2 - Hi Swivel Dumper
BUDT 17500,- DKK
Geberit Gis Up200 indbygnings cisterne
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1800mm. Ubrugt
Louis Vuitton “Limited Edition Virgil Abloh Prism Keepall Bandoulière” rejsetaske af blåt monogram PVC med blå beslag, to hanke, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop og et lynlås rum. Navneskilt og hængelås med nøgle medfølger. H. 30 x B. 48 x D. 23 cm 2019.
BUDT 20000,- DKK
Søren Hjorth-Nielsen (f. Svostrup ved Silkeborg 1901, d. Tempelhuse 1983) Sydfyn 1946, Vester Aaby. Sign. HN. Olie på lærred. 68×98. Proveniens: Tidligere Danske Banks samling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.