Lukker 28/11-2024 19:15:00
1 bt. Vosne-Romanée, Domaine Bizot 2011 A (hf/in).
30m2 beboelses og kontorvogn. Står på stålramme. Monteret med Altech varmepumpe. Toilet/bad. Soverum og stor stue/kontor med køkken. Elradiatorer. Sælges uden indhold. Fastmonteret inventar medfølger. Køber skal selv afhente og læsse vognen på lastbil.
Hollandsk kunstner, 19/20. årh. Vinterlandskab med skøjteløbere. Sign. Schevernev. Olie på plade. 50×60.
Dansk møbeldesign Overpolstret lænestol med ben af bejdset bøg, betrukket med grønt møbelstof. 1930–40'erne.
Luftrenare Pullman Ermator A4000
Div. 28mm pres rustfri stål
Parti div. sæbe/papir-dispenser m.v. (står på repos)
AFTRÆKKERSÆT, Work-It.
43 dele værktøj, herfra 30 stk skævbider, 10 stk hammere, stor dob økse, stor canadisk skovøkse, håndøkse, ubrugt
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
3 stk. div. moppespande + 3 stk. div. rengøringsspande (ubrugt)