43 dele værktøj, herfra 30 stk skævbider, 10 stk hammere, stor dob økse, stor canadisk skovøkse, håndøkse, ubrugt
Bilradio. 4 x 60 watt. FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri. AUX indgang. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Scania P380 med Tischer 8t påbygg, bilen har automat gir, støtteben,brille, 2stk vinsjer, fjernstyring, verktøyskap. må påberegnes noe jobb på bilen.
Legetøj 2 kasser
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) Reolvæg af massiv mahogni bestående af seks bogreoler samt syv medfølgende sokler, fire bogreoler med messingforede samlingshuller. Udført hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. (13) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 10500,- DKK
1911. Prøvetryk i violet farve. Utakket fireblok på gummieret kartonpapir [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
96 stk Alice Kopper
PALLE med diverse fittings.
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Theodor Philipsen (f. København 1840, d. sst. 1920) Liggende ko. Usigneret. Olie på papir monteret på lærred. 21×32. Proveniens: ABR auktion 56, 1954 nr. 137.
Overgemt model. Har aldrig været brugt. God størrelse og med B&S Snow Series motor. Bliver tjekket og startet op inden udlevering. Simplicity SI 822 EX - Sneslynge / Snow blower