Lukker 28/11-2024 19:18:00
2 bts. Volnay 1. Cru “Taillepieds”, Domaine Roblet-Monnot 2019 A (hf/in). 2 bts. Volnay “Saint Francois”, Domaine Roblet-Monnot 2019 A (hf/in). Total 4 bts.
Hugo Veit (f. 1816, d. 1893) Stormvejr ved en kyst med skibe i havsnød. Sign. H. Veit. Olie på lærred. 40×66.
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Håndvaskarmatur AM.PM Hit, sort messing, med bundventil. Ubrugt
4 stk. søm og stift pistoler, 3 tjep + 1 paslode, alle til luft
10 stk Borde 120 x 80 cm
- Frø knuser til John Deere. - Har været monteret på John Deere S79 John Deere SCU Seed Control Unit - Frø knuser / cruser for sow seed
BUDT 150000,- DKK
1 bt. Barolo Riserva, “Villero”, Vietti 2004 A (hf/in).
BUDT 1650,- DKK
Gorilla figur, materiale glasfiber, H 35 cm.
Frits Henningsen (f. 1889, d. 1965) Cirkulært sofabord af mahogni med profilerede ben og skindkant. Udført hos snedkermester Frits Henningsen. H. 56. Diam. 80. Nummereret: 4734.