Lukker 28/11-2024 19:21:00
1 bt. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1981 A/B (ts).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Vid Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Video!
BUDT 8250,- DKK
Volvo EW160E Hjul gravemaskine. Årgang 2016 med 9411 timer. Maskinen fremstår i god velholdt stand og er løbende serviceret og vedligeholdt. Maskinen er monteret med følgende: 600/50 - R22.5 dæk. Steelwrist rotortilt fæste med klo. Bakkamera. Aircondition. Klargjort til Trimble system. planerskovl. Citybom.
Chanel “Classic Double Flap Jumbo” taske af beige quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med to indvendige lommer og beige læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2008–2009.
BUDT 23000,- DKK
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske
36 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
- Har lige fået repareret kobling. Atlas Copco GA608 - 6 m3/min - 8 Bar
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - elefanter m/glimmer
22 kasser rengøringsklude á 150 stk. (ubrugt) (står på repos)
Jernbeslået usigneret krudtprøver “eprouvette” ca. 1820 med krum netskåret kolbe der afsluttes med hvælvet plade, flad let bananformet flintlås, stort fjederpåvirket hjul mærket 1 til 12. Merd krudtprøveren en messingstand. (1)
Se billeder
Dykpumpe til beskidt vand. 15000 L/time. Metalhus. Max. 20 meter løftehøjde. Ubrugt
Toyota Sportsvan 1.6 D-4D. Der er partikelfilter. Bilen er afmeldt. Original registreringsattest medfølger ved afhentningen. Seneste bilsyn udført/godkendt 13.05.2024. Totalvægt 2060 kg. Egenvægt 1535 kg. Bilen blev startet og kørt med ved inspektionen, følgende blev bemærket: Der er effekt på fod og håndbremse. El spejle og ruder virker. Manuel 6-trin gearkasse. Få ridser og skrammer. BEMÆRK: Løst udstyr som ses i bagagerummet på billederne medfølger ikke. Rigtig pæn kabine. Se billederne for yderligere detaljer.